Försäljning Out of Home

Vi hjälper dig! Vår säljkår på  Out of Home är alla kaffespecialister som brinner för att hitta den perfekta koppen för dina kunder och för att skapa lönsamheten åt dig.

Patrick Carlén

Distriktssäljare
Tel: 070-6659792
E-post: patrick.carlen@lofbergs.se
Västernorrland, Jämtland, Gävleborg

Per Juhlin

Distriktssäljare
Tel: 070-3871763
E-post: per.juhlin@lofbergs.se
Västmanland, Uppsala

Jan Thoman

Distriktssäljare
Tel: 070-6476373
E-post: jan.thoman@lofbergs.se
Stockholm

Göran Hallgren

Distriktssäljare
Tel: 070-6579497
E-post: goran.hallgren@lofbergs.se
Gotland

Carina Nystrand

Distriktssäljare
Tel: 070-4582348
E-post: carina.nystrand@lofbergs.se
Östergötland, Södermanland

Fredrik Scherrieble

Distriktssäljare
Tel: 070-1043880
E-post: fredrik.scherrieble@lofbergs.se
Värmland, Dalarna, Närke, Östra Götaland

Linda Bökman

Distriktssäljare
Tel: 070-1046444
E-post: linda.bokman@lofbergs.se
Göteborg, Norra Bohuslän

Simon Nilsson

Distriktssäljare
Tel: 076-2362523
E-post: simon.nilsson@lofbergs.se
Småland, Blekinge, Öland

Conny Nordin

Distriktssäljare
Tel: 070-6205880
E-post: conny.nordin@lofbergs.se
Skåne, Halland

Stefan Ekdahl

Head Of Business Unit OoH Sweden
Tel: 054-3000454
Syd

Patric Westlund

Teknisk Säljare/Vending
Tel: 072-7435042
E-post: patric.westlund@lofbergs.se
Norra Sverige

Peter Hjertzell

Kedjekundsspecialist/ Receptansvarig
Tel: 070-6476386
Stockholm

Christian Liif

Teknisk Säljare/Vending
Tel: 076-7712183
E-post: christian.liif@lofbergs.se
Södra Sverige

Anna Nordström

Training/Event
E-post: anna.nordstrom@lofbergs.se

Julia Gustafsson

Training/Event
E-post: julia.gustafsson@lofbergs.se

Peter Johansson

Affärsutvecklare
Tel: 054-140157

Lotta Hallström

Key Account Manager
Tel: 054-3000436

Roger Axelsson

Regional Försäljningschef Öst
Tel: 054-3000449

Pär Marcus

Head Of International Sales
Tel: 054-140102

Björn Westin

Key Account Manager
Tel: 054-140145

Anders Dahlqvist

Key Account Manager
Tel: 054140116

Per Hjalmarsson

Regional Försäljningschef Väst
Tel: 070-4204971
E-post: per.hjalmarsson@lofbergs.se
Västra Sverige

Daniel Barjakob

Distriktssäljare
Tel: 070-7659635
E-post: daniel.barjakob@lofbergs.se
Storstockholm

Veronica Mohr

Kedjekundsspecialist
Tel: 070-5652543
E-post: veronica.mohr@lofbergs.se
Västragötaland, Halland, Jönköping, Bohuslän

Fredrik Selin

Distriktssäljare
Tel: 070-1046467
E-post: fredrik.selin@lofbergs.se
Stockholm, Uppsala