Försäljning Out of Home

Vi hjälper dig! Vår säljkår på  Out of Home är alla kaffespecialister som brinner för att hitta den perfekta koppen för dina kunder och för att skapa lönsamheten åt dig.

Dennis Andersson

Distriktssäljare
Tel: 070-6476379
E-post: dennis.andersson@lofbergs.se
Norrbotten, västerbotten

Patrick Carlén

Distriktssäljare
Tel: 070-6659792
E-post: patrick.carlen@lofbergs.se
Västernorrland, Jämtland, Gävleborg

Per Juhlin

Distriktssäljare
Tel: 070-3871763
E-post: per.juhlin@lofbergs.se
Västmanland, Uppsala

Jan Thoman

Distriktssäljare
Tel: 070-6476373
E-post: jan.thoman@lofbergs.se
Stockholm

Jesper Weslien

Key Account Manager
Tel: 054-3000403

Göran Hallgren

Distriktssäljare
Tel: 070-6579497
E-post: goran.hallgren@lofbergs.se
Gotland

Carina Nystrand

Distriktssäljare
Tel: 070-4582348
E-post: carina.nystrand@lofbergs.se
Östergötland, Södermanland

Fredrik Scherrieble

Distriktssäljare
Tel: 070-1040125
E-post: fredrik.scherrible@lofbergs.se
Värmland, Dalarna, Närke, Östra Götaland

Alexander Johansson

Distriktssäljare
Tel: 070-1046444
E-post: alexander.johansson@lofbergs.se
Göteborg, Norra Bohuslän

Veronica Iversen

Distriktsäljare
Tel: 054-3000448
Göteborg, Jönköping, Skaraborg

Simon Nilsson

Distriktssäljare
Tel: 076-2362523
E-post: simon.nilsson@lofbergs.se
Småland, Blekinge, Öland

Conny Nordin

Distriktssäljare
Tel: 070-6205880
E-post: conny.nordin@lofbergs.se
Skåne, Halland

Magnus Wahledow

Regional Försäljningschef Norr
Tel: 070-1046467
E-post: magnus.wahledow@lofbergs.se
Norr

Stefan Ekdahl

Head Of Business Unit OoH Sweden
Tel: 054-3000454
Syd

Patric Westlund

Teknisk Säljare/Vending
Tel: 072-7435042
E-post: patric.westlund@lofbergs.se
Norra Sverige

Peter Hjertzell

Kedjekundsspecialist
Tel: 070-6476386
Stockholm

Christian Liif

Teknisk Säljare/Vending
Tel: 076-7712183
E-post: christian.liif@lofbergs.se
Södra Sverige

Peter Johansson

Affärsutvecklare
Tel: 054-140157

Lotta Hallström

Key Account Manager
Tel: 054-3000436

Roger Axelsson

Key Account Manager
Tel: 054-3000449

Pär Marcus

International Sales Director OoH
Tel: 054-140102

Björn Westin

Key Account Manager
Tel: 054-140145

Per Grahn

Managing Director/Commercial Director OoH
E-post: per.grahn@lofbergs.se

Anders Dahlqvist

Key Account Manager

Per Hjalmarsson

Regional Försäljningschef Syd
Tel: 070-4204971
E-post: per.hjalmarsson@lofbergs.se
Södra Sverige

Daniel Barjakob

Distriktssäljare
Tel: 070-7659635
E-post: daniel.barjakob@lofbergs.se
Storstockholm

Veronica Mohr

Kedjekundsspecialist
Tel: 070-5652543
E-post: veronica.mohr@lofbergs.se
Västragötaland, Halland, Jönköping, Bohuslän