Försäljning Dagligvaruhandel

På denna sida finner du kontaktuppgifter till våra säljare sorterade från norr till söder. Därefter kontaktuppgifter till våra key account managers samt säljstöd och försäljningschefer inom dagligvaruhandel.

Emma Sjöberg

Distriktsäljare
Tel: 070-747 46 99
E-post: emma.sjoberg@lofbergs.se
Stockholm centrum, Södermalm, Haninge, Huddinge, Tyresö, Södertälje och Nynäshamn

Therese Hansson

Distriktsäljare
Tel: 072-080 32 73
E-post: therese.hansson@lofbergs.se
Stockholm centrum, Norrort

Ludvig Haby

Distriktsäljare
Tel: 072-080 32 17
E-post: ludvig.haby@lofbergs.se
Göteborg, Alingsås och Kungälv

Magnus Landén

Distriktsäljare
Tel: 070-274 46 54
E-post: magnus.landen@lofbergs.se
Avesta, Västmanland, Enköping och Eskilstuna

Ingrid Jeppsson

Distriktsäljare
Tel: 072-710 83 72
E-post: ingrid.jeppsson@lofbergs.se
Sydöstra Stockholm, Haninge, Huddinge, Tyresö, Södertälje och Nynäshamn

Roger Lindberg

Distriktsäljare
Tel: 070-647 63 82
E-post: roger.lindberg@lofbergs.se
Uppsala, Knivsta, Roslagen, Sollentuna, Upplands Väsby och Märsta

Morgan Lustig

Distriktsäljare
Tel: 070-557 35 49
E-post: morgan.lustig@lofbergs.se
Västernorrland, Jämtland samt Härjedalen

Roger Johansson

Distriktsäljare
Tel: 070-657 96 01
E-post: roger.johansson@lofbergs.se
Dalarna, Gästrikland och södra Hälsingland

Thomas Jägermyr

Distriktsäljare
Tel: 070-637 12 70
E-post: thomas.jagermyr@lofbergs.se
Värmland

Fredrik Christiansson

Distriktsäljare
Tel: 072-080 32 81
E-post: fredrik.christiansson@lofbergs.se
Örebro, Karlskoga, Kristinehamn och Mariestad

Sanna Rosell

Distriktsäljare
Tel: 070-327 67 41
E-post: sanna.rosell@lofbergs.se
Nyköping, Norrköping, Oxelösund, Strängnäs och Katrineholm

Göran Hallgren

Distriktsäljare
Tel: 070-657 94 97
E-post: goran.hallgren@lofbergs.se
Öland, Gotland, Oskarshamn och Kalmar

Michael Johansson

Distriktsäljare
Tel: 072-080 32 93
E-post: michael.johansson@lofbergs.se
Skaraborg, Trollhättan och Borås

Anders Beijar

Distriktsäljare
Tel: 070-647 63 83
E-post: anders.beijar@lofbergs.se
Östergötland och Norra Småland

Roger Karlsson

Distriktsäljare
Tel: 070-623 65 72
E-post: roger.karlsson@lofbergs.se
Bohuslän

Carl Albers

Distriktsäljare
Tel: 072-080 32 24
E-post: carl.albers@lofbergs.se
Jönköping, Växjö och Centrala/Östra Småland

Sofia Erikhans Karlsson

Distriktsäljare
Tel: 072-710 87 38
E-post: sofia.erikhans.karlsson@lofbergs.se
Västra Småland, Halland och Kungsbacka

Peter Björkdahl

Distriktsäljare
Tel: 072-080 32 84
E-post: peter.bjorkdahl@lofbergs.se
Göteborg, Alingsås och Kungälv

Stefan Rydén

Distriktsäljare
Tel: 070-559 07 53
E-post: stefan.ryden@lofbergs.se
Skåne

Patrik Gustafsson

Key account manager
Tel: 073-638 87 28
E-post: patrik.gustafsson@lofbergs.se

Jacob Gustafsson

Key account manager
Tel: 072-0803208
E-post: jacob.gustafsson@lofbergs.se

Paul Mourad

Regional Försäljningschef
Tel: 073-9969200
E-post: paul.mourad@lofbergs.se

Patrik Andersson

Regional Försäljningschef
Tel: 073-663 38 06
E-post: patrik.andersson@lofbergs.se

Kent Pettersson

Försäljningsdirektör
Tel: 070-603 31 94
E-post: kent.pettersson@lofbergs.se