Försäljning Dagligvaruhandel

På denna sida finner du kontaktuppgifter till våra säljare sorterade från norr till söder. Därefter kontaktuppgifter till våra key account managers samt säljstöd och försäljningschefer inom dagligvaruhandel.

Marcus Arthursson

Distriktsäljare
Tel: 054-3000409
E-post: marcus.arthursson@lofbergs.se
Stockholm Norrort, Västerort, Bålsta och Enköping

Roger Johansson

Distriktsäljare
Tel: 054-3000461
E-post: roger.johansson@lofbergs.se
Dalarna, Gästrikland och södra Hälsingland

Per Nyström

Distriktsäljare
Tel: 054-3000473
E-post: per.nystrom@lofbergs.se
Norrbotten, Västerbotten

Morgan Lustig

Distriktsäljare
Tel: 054-3000423
E-post: morgan.lustig@lofbergs.se
Västernorrland, Jämtland samt Härjedalen

Thomas Jägermyr

Distriktsäljare
Tel: 054-140151
E-post: thomas.jagermyr@lofbergs.se
Värmland

Magnus Landén

Distriktsäljare
Tel: 054-3000456
E-post: magnus.landen@lofbergs.se
Avesta, Västmanland, norra Södermanland och Örebro län

Fredrik Ramstedt

Distriktsäljare
Tel: 054-3000412
E-post: fredrik.ramstedt@lofbergs.se
Stockholm Norrort och Österort

Markus Ahlstrand

Distriktsäljare
Tel: 054-3000407
E-post: markus.ahlstrand@lofbergs.se
Södra Stockholm, Huddinge, Nyköping, Oxelösund Strängnäs och Katrineholm

Camilla Ekstam

Distriktsäljare
Tel: 0543000424
E-post: camilla.ekstam@lofbergs.se
Sydöstra Stockholm, Haninge + Väster Haninge, Handen, Tyresö, Söderort och Nynäshamn

Göran Hallgren

Distriktsäljare
Tel: 054-3000420
E-post: goran.hallgren@lofbergs.se
Gotland

Roger Lindberg

Distriktsäljare
Tel: 054-3000464
E-post: roger.lindberg@lofbergs.se
Uppsala, Norrtälje, Solna, Hässelby, Vällingby, Upplands Väsby, Knivsta, Järfälla, Kungsängen, Bro

Anneli Berlin

Distriktsäljare
Tel: 054-3000414
E-post: anneli.berlin@lofbergs.se
Östergötland, Norra Småland, Vimmerby, Hultsfred, Oskarshamn

Anders Beijar

Distriktsäljare
Tel: 054-30 00 413
E-post: anders.beijar@lofbergs.se
Jönköping, Lidköping, Mariestad, Skara och Skövde

Roger Karlsson

Distriktsäljare
Tel: 054-3000450
E-post: roger.karlsson@lofbergs.se
Norra Göteborg, Bohuslän

Sofia Erikhans Karlsson

Distriktsäljare
Tel: 0543000421
E-post: sofia.erikhans.karlsson@lofbergs.se
Halland, Kungsbacka och Västra Frölunda

Christer Nilsson

Distriktsäljare
Tel: 054-3000460
E-post: christer.nilsson@lofbergs.se
Södra Småland, Öland, Blekinge

Ludvig Haby

Tel: 054-3000442
E-post: ludvig.haby@lofbergs.se
Göteborg, Alingsås och Borås

Stefan Rydén

Distriktsäljare
Tel: 054-3000452
E-post: stefan.ryden@lofbergs.se
Skåne

Karin Lidberg

Instore Concept Manager
Tel: 054-14 01 11
E-post: karin.lidberg@lofbergs.se

Patrik Gustafsson

Key account manager
Tel: 054-140170
E-post: patrik.gustafsson@lofbergs.se

Mats Åslin

Key account manager
Tel: 054-3000406
E-post: mats.aslin@lofbergs.se

Catarina Granestad

Key account manager
Tel: 054-3000404
E-post: catarina.granestad@lofbergs.se

Anders Warlund

Regional försäljningschef
Tel: 054-3000410
E-post: anders.warlund@lofbergs.se

Karl-Erik Sjögren

Regional försäljningschef
Tel: 054-3000430
E-post: karl-erik.sjogren@lofbergs.se

Kent Pettersson

Försäljningsdirektör
Tel: 054-140143
E-post: kent.pettersson@lofbergs.se