Försäljning Dagligvaruhandel

På denna sida finner du kontaktuppgifter till våra säljare. Därefter kontaktuppgifter till våra key account managers samt säljstöd och försäljningschefer inom dagligvaruhandel.

Morgan Lustig

Distriktsäljare
Tel: 070-557 35 49
E-post: morgan.lustig@lofbergs.se
Västernorrland, Jämtland och Härjedalen

Joakim Vikström

Distriktsäljare
Tel: 070-104 38 65
E-post: joakim.vikstrom@lofbergs.se
Västerbotten, Norrbotten och Lappland

Percy Hellberg

Distriktsäljare
Tel: 070-234 47 51
E-post: percy.hellberg@lofbergs.se
Norra Stockholm och Roslagen

Magnus Landén

Distriktsäljare
Tel: 070-274 46 54
E-post: magnus.landen@lofbergs.se
Västmanland, Uppsala, Enköping

Thomas Jägermyr

Distriktsäljare
Tel: 070-637 12 70
E-post: thomas.jagermyr@lofbergs.se
Värmland

Michael Ahlén

Distriktsäljare
Tel: 070-0803257
E-post: michael.ahlen@lofbergs.se
Norrköping, Nyköping, Södertälje, Eskilstuna, Strängnäs, Katrineholm och Västervik

Johanna Kjelldahl

Distriktsäljare
Tel: 076-534 01 94
E-post: Johanna.kjelldahl@lofbergs.se
Bohuslän och Lidköping

Fredrik Christiansson

Distriktsäljare
Tel: 072-080 32 81
E-post: fredrik.christiansson@lofbergs.se
Örebro, Arboga, Köping, Karlskoga och Skövde

Göran Hallgren

Distriktsäljare
Tel: 070-657 94 97
E-post: goran.hallgren@lofbergs.se
Gotland

Anders Beijar

Distriktsäljare
Tel: 070-647 63 83
E-post: anders.beijar@lofbergs.se
Linköping och Jönköping

Fredrik Ingemansson

Distriktsäljare
Tel: 070-574 13 55
E-post: Fredrik.ingemansson@lofbergs.se
Blekinge, Småland (Växjö med omnejd) Kalmar, Öland och Kristianstad.

Lisa Palm

Distriktsäljare
Tel: 070-4130142
E-post: lisa.palm@lofbergs.se
Halland med omnejd (Halmstad, Helsingborg, Falkenberg, Kungsbacka)

Joakim Maule

Distriktsäljare
Tel: 072 4014609
E-post: joakim.maule@lofbergs.se
Göteborg, Partille, Borås och Allingsås

Mi Johansson

Distriktsäljare
Tel: 072-080 32 77
E-post: Mi.johansson@lofbergs.se
Skåne

Patrik Gustafsson

Key account manager
Tel: 073-638 87 28
E-post: patrik.gustafsson@lofbergs.se

Jacob Gustafsson

Key account manager
Tel: 072-0803208
E-post: jacob.gustafsson@lofbergs.se

Paul Mourad

Regional Försäljningschef
Tel: 073-9969200
E-post: paul.mourad@lofbergs.se

Patrik Andersson

Regional Försäljningschef
Tel: 073-663 38 06
E-post: patrik.andersson@lofbergs.se

Björn Norén

Försäljningsdirektör
Tel: 070-182 78 37
E-post: Bjorn.noren@lofbergs.se