Försäljning Dagligvaruhandel

På denna sida finner du kontaktuppgifter till våra säljare sorterade från norr till söder. Därefter kontaktuppgifter till våra key account managers samt säljstöd och försäljningschefer inom dagligvaruhandel.

Morgan Lustig

Distriktsäljare
Tel: 070-557 35 49
E-post: morgan.lustig@lofbergs.se
Västernorrland, Jämtland samt Härjedalen

Joakim Vikström

Distriktsäljare
Tel: 070-104 38 65
E-post: joakim.vikstrom@lofbergs.se
Västerbotten, Norrbotten och Lappland

Roger Johansson

Distriktsäljare
Tel: 070-657 96 01
E-post: roger.johansson@lofbergs.se
Dalarna, Gästrikland och södra Hälsingland

Emma Sjöberg

Distriktsäljare
Tel: 070-747 46 99
E-post: emma.sjoberg@lofbergs.se
Stockholm Södermalm, Värmdölandet, Tyresö, Haninge och Nynäshamn

Percy Hellberg

Distriktsäljare
Tel: 070-234 47 51
E-post: percy.hellberg@lofbergs.se
Stockholm Norrort, Roslagen och Bålsta

Therese Hansson

Distriktsäljare
Tel: 072-080 32 73
E-post: therese.hansson@lofbergs.se
Stockholm City, Stockholm Västerort, Solna, Lidingö, Tumba och Norsborg

Magnus Landén

Distriktsäljare
Tel: 070-274 46 54
E-post: magnus.landen@lofbergs.se
Uppsala, Enköping, Västerås, Sala och Avesta

Thomas Jägermyr

Distriktsäljare
Tel: 070-637 12 70
E-post: thomas.jagermyr@lofbergs.se
Värmland och Dalsland

Johanna Kjelldahl

Distriktsäljare
Tel: 076-534 01 94
E-post: Johanna.kjelldahl@lofbergs.se
Västra götaland, Kungälv, gränshandeln och Lidköping

Ludvig Haby

Distriktsäljare
Tel: 072-080 32 17
E-post: ludvig.haby@lofbergs.se
Göteborg, Partille, Kungsbacka, Varberg, Borås och Allingsås

Fredrik Christiansson

Distriktsäljare
Tel: 072-080 32 81
E-post: fredrik.christiansson@lofbergs.se
Närke, Köping, Ludvika, Skara och Skövde

Sanna Rosell

Distriktsäljare
Tel: 070-327 67 41
E-post: sanna.rosell@lofbergs.se
Norrköping, Nyköping, Södertälje, Eskilstuna, Strängnäs, Katrineholm och Västervik

Göran Hallgren

Distriktsäljare
Tel: 070-657 94 97
E-post: goran.hallgren@lofbergs.se
Öland, Gotland, Oskarshamn och Kalmar

Anders Beijar

Distriktsäljare
Tel: 070-647 63 83
E-post: anders.beijar@lofbergs.se
Östergötland, Norra Småland och Jönköping

Mi Johansson

Distriktsäljare
Tel: 072-080 32 77
E-post: Mi.johansson@lofbergs.se
Skåne, Halmstad och Falkenberg

Patrik Gustafsson

Key account manager
Tel: 073-638 87 28
E-post: patrik.gustafsson@lofbergs.se

Jacob Gustafsson

Key account manager
Tel: 072-0803208
E-post: jacob.gustafsson@lofbergs.se

Paul Mourad

Regional Försäljningschef
Tel: 073-9969200
E-post: paul.mourad@lofbergs.se

Patrik Andersson

Regional Försäljningschef
Tel: 073-663 38 06
E-post: patrik.andersson@lofbergs.se

Björn Norén

Försäljningsdirektör
Tel: 070-182 78 37
E-post: Bjorn.noren@lofbergs.se