Försäljning Dagligvaruhandel

På denna sida finner du kontaktuppgifter till våra säljare sorterade från norr till söder. Därefter kontaktuppgifter till våra key account managers samt säljstöd och säljledning inom dagligvaruhandel.

Marcus Arthursson

Säljledare
Tel: 054-3000409
E-post: marcus.arthursson@lofbergs.se
Fridhemsplan, Åkersberga, Vaxholm, Täby, Danderyd, Sundbyberg, Bromma och Bålsta

Roger Johansson

Distriktsäljare
Tel: 054-3000461
E-post: roger.johansson@lofbergs.se
Dalarna, Gästrikland, Södra Hälsingland samtTierp, Örbyhus och Österbybruk.

Per Nyström

Distriktsäljare
Tel: 054-3000473
E-post: per.nystrom@lofbergs.se
Norrbotten, Västerbotten

Morgan Lustig

Distriktsäljare
Tel: 054-3000423
E-post: morgan.lustig@lofbergs.se
Västernorrland, Jämtland samt Härjedalen

Thomas Jägermyr

Distriktsäljare
Tel: 054-140151
E-post: thomas.jagermyr@lofbergs.se
Värmland och Örebro län

Magnus Landén

Distriktsäljare
Tel: 054-3000456
E-post: magnus.landen@lofbergs.se
Västmanland, Enköping, Norra Södermanland och Södra Dalarna

Fredrik Ramstedt

Säljledare
Tel: 054-3000412
E-post: fredrik.ramstedt@lofbergs.se
Stockholm – Sollentuna, Lidingö, Vallentuna, Nacka,Värmdö, Saltsjöbaden och Gustavsberg

Markus Ahlstrand

Distriktsäljare
Tel: 054-3000407
E-post: markus.ahlstrand@lofbergs.se
Södra Stockholm, Södertälje, Katrineholm, Nyköping, Oxelösund

Camilla Ekstam

Distriktsäljare
Tel: 0543000424
E-post: camilla.ekstam@lofbergs.se
Stockholm

Göran Hallgren

Distriktsäljare
Tel: 054-3000420
E-post: goran.hallgren@lofbergs.se
Gotland, Nynäshamn, Södra Stockholm

Roger Lindberg

Distriktsäljare
Tel: 054-3000464
E-post: roger.lindberg@lofbergs.se
Uppsala, Norrtälje, Solna, Hässelby, Vällingby, Upplands Väsby, Knivsta, Järfälla, Kungsängen, Bro

Anneli Berlin

Distriktsäljare
Tel: 054-3000414
E-post: anneli.berlin@lofbergs.se
Östergötland, Norra Småland, Vimmerby, Hultsfred, Oskarshamn

Anders Warlund

Säljledare
Tel: 054-3000410
E-post: anders.warlund@lofbergs.se
Södra Göteborg, Västra Göteborg, Västra Älvsborg

Anders Thyresson

Distriktsäljare
Tel: 054-3000428
E-post: anders.thyresson@lofbergs.se
Skaraborg, Östra Göteborg, Östra Älvsborg, Norra Småland

Roger Karlsson

Distriktsäljare
Tel: 054-3000450
E-post: roger.karlsson@lofbergs.se
Norra Göteborg, Bohuslän, Västra Värmland

Sofia Erikhans Karlsson

Distriktsäljare
Tel: 0543000421
E-post: sofia.erikhans.karlsson@lofbergs.se
Halland, Norra Skåne, Centrala Göteborg

Christer Nilsson

Distriktsäljare
Tel: 054-3000460
E-post: christer.nilsson@lofbergs.se
Södra Småland, Öland, Blekinge

Stefan Rydén

Distriktsäljare
Tel: 054-3000452
E-post: stefan.ryden@lofbergs.se
Södra Skåne

Karin Lidberg

Instore Concept Manager
Tel: 054-14 01 11
E-post: karin.lidberg@lofbergs.se

Anders Beijar

Space manager
Tel: 054-30 00 413
E-post: anders.beijar@lofbergs.se

Patrik Gustafsson

Key account manager
Tel: 054-140170
E-post: patrik.gustafsson@lofbergs.se

Jonny Huhta

Key account manager
Tel: 054-3000405
E-post: jonny.huhta@lofbergs.se

Mats Åslin

Key account manager
Tel: 054-3000406
E-post: mats.aslin@lofbergs.se

Catarina Granestad

Key account manager
Tel: 054-3000404
E-post: catarina.granestad@lofbergs.se

Karl-Erik Sjögren

Försäljningschef Sverige
Tel: 054-3000430
E-post: karl-erik.sjogren@lofbergs.se

Kent Pettersson

Försäljningsdirektör
Tel: 054-140143
E-post: kent.pettersson@lofbergs.se